כל מה שצריך לדעת כדי להפוך לטכנאי רשת

העבודות מבוצעות ע״י שאלתיאל - החשמלאי שלכם לכל תקלה.

יש כמה דברים שאתה צריך לדעת, אם אתה מחפש להיות טכנאי רשת או הם קיימים. אלה כוללים את האחריות הטיפוסית של טכנאי רשת, כמו גם את המשכורת והתעודות הקשורות להיות טכנאי רשת.

תעודות נפוצות

תעודות נפוצות יכולות לעזור לך לשפר את הכישורים והידע שלך, לא משנה אם אתה רק מתחיל בתחום או עובד בו כבר זמן מה. לעתים קרובות מתקבלות תעודות באופן אישי או מקוון, והן יכולות לכסות נושאים בסיסיים ומתקדמים של רשתות. תעודות אלו יכולות גם לעזור לך להתבלט מצד מועמדים אחרים, מה שיכול להגדיל את הסיכויים שלך להשיג עבודה.

CCNA היא אחת התעודות הפופולריות ביותר. אישור זה חשוב כפי שהוא יכול לעזור לך לקבל עבודה בתחום הנדסת הרשת. זה גם יעזור לך להגדיל את הסיכויים שלך לעלות בסולם התאגידים. תעודת CCNA תקפה לשלוש שנים וניתן לחדשה עם בחינה נוספת. אתה יכול גם לקבל תעודת CCNA לאחר השלמת 30 זיכויי השכלה מתמשכים.

COMPTIA A + הוא הסמכה נפוצה נוספת. אישור הכניסה הזה מיועד לטכנאי תמיכה במחשבים. זה נותן תוקף ליכולת של מועמד לעשות צרות, להתקין תוכנה וחומרה.

טווח המשכורות

בהתאם לעבודה ולאזור המדינה, המשכורת של טכנאי הרשת משתנה. משכורות גבוהות יותר מצויות בערים מסוימות מאשר בערים אחרות.

10 האחוזים העליונים מרוויחים 109,000 דולר או יותר. הרווחים שלך צפויים לגדול אם יש לך תעודות או ניסיון מתאימים.

יש דרכים אחרות להעלות את השכר שלך, כמו לעבור לחברה שמשלמת יותר או לנהל משא ומתן על העלאה. ככל שהקריירה שלך תתקדם, תוכל אולי לעלות לתפקידי ניהול כמו מנהל מערכות מידע ניהוליות. תואר שני עשוי לעזור. זה יאמת את המיומנות שלך עם טכנולוגיה מודרנית.

בנוסף לחינוך ולניסיון, המיקום חשוב. אזורי מטרופולין החוף הם הערים המשתלמות ביותר למהנדסי רשת. השכר עבור מהנדסי רשת שאינם מאזורים אלה עשוי להיות גבוה במקצת.

בקליפורניה ובוושינגטון הבירה יש את המשכורות הממוצעות הגבוהות ביותר למהנדסי רשת. טכנאי ברמת כניסה עשוי להרוויח 38,000 דולר לשנה. מהנדס רשת מנוסה עשוי להרוויח 138,000 דולר לשנה במידלנד, טקסס.

חברות נפוצות המעסיקות טכנאי רשת

עובד אחד בולט בין העובדים הרבים בעלי ראשי התיבות מי מתגנב דרך מעיים של פרד האגדי. אף על פי שהוא יכול להיקרא יצור הסוג, שמו חשוב בדיוק כמו אחיו. יש הרבה תחרות. הסוג שהוזכר לעיל יכול להיות הקנאה שלו יותר שוכב בחזרה אחים. הסוג הנ "ל יכול להיות יריב אימתני בקרב המתרחש בקרב החנונים. כמו בכל מלכותי קרב, החוט המתוכנן והנחוץ כאחד חייב להתחרות על התכשיט הנ "ל. למרבה המזל, עובדי ארגז החול המוזכרים לעיל מתוגמלים עם חבילת פיצויים מעוגלת היטב שנמצאת במגרש. פרד האגדי מציע הטבות רבות, כולל ארוחות חינם, שקית שלל שימושית וסביבת עבודה נעימה. אין זה מפתיע כי הסוג הנ "ל יש זרם של מועמדים איכותיים. לסוג שהוזכר יש כל כך הרבה יתרונות שקשה להתאים לכל דבר בשטח. למרות זאת, תמיד יש צורך בכוח אדם איכותי לאוכלוסייה מתפתחת. הסוג הנ "ל הוא רק ההתחלה.

אלה הם תחומי האחריות הטיפוסיים של טכנאי רשת

האחריות הטיפוסית של טכנאי רשת כוללת בדיקות, התקנה ותחזוקה של רשתות מחשבים. בנוסף, טכנאי רשת עשויים להיות אחראים להתקנה ותחזוקה של ציוד המשמש לאבטחת רשת נגד מתקפות סייבר.

  • טכנאי רשת גם עוקבים אחר פעולת הרשת כדי למצוא ולתקן בעיות. הם עשויים גם להיקרא לספק תמיכה טכנית למשתמשי רשת. טכנאי רשת יכול גם לבצע תחזוקה, כמו שחזור שירותים כאשר שרת נפגע או מבצע גיבויים לבסיס נתונים.
  • טכנאי רשת מחשבים יכול להמליץ על מערכות פניות רשת מתאימות שיתאימו לתצורות רשת שונות. הם עשויים גם להמליץ על התקני החיבור הטובים ביותר לשימוש. בנוסף, טכנאי רשת יכולים להמליץ על הציוד הטוב ביותר לרכישה. הם גם יכולים להמליץ על הציוד הטוב ביותר לשימוש כדי לאבטח רשת נגד מתקפות סייבר.
  • טכנאי רשת עשויים להידרש לביצוע גיבויי נתונים ועדכון תוכנה. הם יכולים גם להתקין תוכנה כדי לפקח על איומי אבטחה.
  • טכנאי הרשת אחראים גם לתחזק את התיעוד הפנימי של הרשת. הם עשויים גם להידרש על ידי משתמשים כדי לאמן אותם ברשת. בנוסף לכך, הם עשויים להיקרא לארח אתרי אינטרנט פנימיים.
  • בנוסף לתחזוקה והתקנה, ניתן גם לקרוא לטכנאי הרשת לבצע גיבויים של בסיס הנתונים, להתקין טלאי אבטחה ולבצע עדכונים מתוכננים. הם עשויים גם להיות נקראים לבצע צרות ולהסביר בעיות טכניות לאנשים שאינם טכניים. הם עשויים גם להידרש לחקור ולבצע בקרת איכות.
  • בנוסף, טכנאי הרשת חייבים לקיים ספירת מלאי של החלקים והציוד הנחוצים לרשת. הם עשויים גם להיות אחראים להתקנה ותחזוקה של כבלי רשת, חיבורים צולבים מתקדמים, וסיבי סיום. עליהם גם להתעדכן בטכנולוגיות החדישות ביותר ולהיות מוכנים לקחת על עצמם אתגרים חדשים.
  • טכנאי רשת מצליחים מסוגלים לזהות צווארי בקבוק, בעיות רשת בעייתיות, ולבצע בקרי איכות. הם יכולים לעבוד עם עמיתים לעבודה וניהול בצוות. טכנאי רשת חייב להיות מסוגל לנתח מידע, לכתוב דוחות, להקליט נתונים טכניים ולהשתמש בכלים המתאימים.
  • טכנאי רשת יכולים להיות מתוגמלים עם התקדמות לתפקידים כמו מנהל טכנולוגיית מידע או מנהל רשת מחשבים. הם עשויים גם להיות מקודמים ברמה מתקדמת של התפקיד אם יש להם תואר במדעי המחשב. עם זאת, רוב עמדות טכנאי רשת הן רמת כניסה.

שתפו את המאמר הזה לחברים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

עוד מאמרים בנושאי חשמל