כלי עבודה מומלצים לחשמלאי

העבודות מבוצעות ע״י שאלתיאל - החשמלאי שלכם לכל תקלה.

מחפשים כלי עבודה מומלצים לחשמלאי?

הגעתם למקום הנכון!

יש חשמל באוויר…

כולנו צריכים מדי פעם עבודות חשמל, ולכן אנחנו קוראים לחשמלאי שיגיע עד לפתח ביתנו, אז אם אתם חשמלאים מתחילים או מתקדמים, בשתי הדרכים אתם זקוק לכלים מקצועיים כדי להבטיח עבודה מדויקת, איכותית, ולא פחות חשוב – בטיחותית! לפני שאתם ניגשים למלאכה, עליכם להכין רשימה, כך תבטיחו סדר וארגון לפני שאתם מסתערים על עבודה מחשמלת.

מסכין יפנית ועד למקדחה

בארגז החשמלאי תצטרכו למצוא כלי עבודה  שלא בהכרח קשורים רק לחשמל, למשל סכין יפנית, מסור, סרט מדידה, מברג, מקדחה ועוד. למה? כי בתהליך עבודת החשמל נדרש מהחשמלאי פתרונות להעברת כבלים ולדברים נוספים שלא קשורים ישירות לעבודת החשמלאות. בארגז הכלים שלכם צריך להימצא הכול מכול. עם הזמן תדעו להבחין מה נחוץ בשוטף ומה רק בעבודות מסוימות. קחו בחשבון שיש כלי עבודה ידניים לצד חשמליים, וחשוב להתאים כל כלי לכל עבודה ספציפית. לא נראה שתוכלו לוותר על כלי עבודה חשמליים לצד ידניים, אלא לשלב ביניהם. מה שבטוח – כלי עבודה ידניים וחשמליים יהיו גלגל ההצל(ח)ה שלכם עבור כל עבודה. רק אל תשכחו שהרשימה היא ארוכה. כתבו הכול במסודר כדי שלא תשכחו דבר לפני שאתם יוצאים מהבית.

מחותכי כבל ותיל ועד לסטים של מפתחות וחותכי מסילות 

במהלך הזמן, כפי שכבר הזכרנו למעלה, תדעו מה דרוש לכם בעבודתכם. ודאי תידרשו לחותכי כבל ותיל, לפליירים מבודדים, ללוחצים שונים, לסטים של מפתחות, למד מטר מקצועי, למברגים שונים, לפטישונים, למקלפי חוטים, לחותכי מסילות, לחותכי תעלות ועוד ועוד. רק אל תשכחו לבחור כלי עבודה של חברה בעלת מוניטין שמבינה בתחום החשמל ויודעת מה נחוץ לכל חשמלאי. תו תקן מחמיר לכל כלי עבודה יבטיח לכם רכישה מדויקת ונכונה. 

ממקדחים למנקבים ועד למכשירי בדיקת תקשורת ובידוד

כחשמלאים תזדקקו למנקבים שונים, למקדחים, לציוד מדידה, למכשירים שבודקים תקשורת ויכולת בידוד. אם יש לכם רישיון עבודה לכך, ורק אם יש לכם, כמובן, תידרשו לציוד ספציפי למען בטיחותכם האישית. חשמל הוא לא צחוק, הוא עלול להיות מסוכן. אף חשמלאי לא רוצה למצוא את עצמו חשוף לסכנות של התחשמלות שעלולה לסכן חיים בוודאות, לכן ציוד בטיחות הוא חלק חשוב בהכנתכם לעבודה.

חשוב מאוד לתת את הדעת לבחירת כלי עבודה נכונים, כשאתם בטוחים ומוגנים בכל מצב. תמיד תשאלו את עצמכם מה הצורך שלכם בעבודת החשמל שמולכם, בקשו אחריות על כל מוצר שאתם אוספים מהחנות, כדי שיהיו לכם "אבא ואימא" בכל רכישה, כך תרגישו שהחברה אמינה, שהשירות נועד לטובתכם – הלקוחות ושרכשתם מוצרים אמינים ברמה גבוהה. כמובן, כמובן, כמובן, לעולם אל תוותרו על התייעצות מעמיקה עם אנשי מקצוע אחרים  למודי ניסיון ועם מוכרי מוצרי חשמל שיודעים דבר או שניים על תורת החשמל. כלי עבודה הם השלב הראשון והמקדים לפני שאתם ניגשים למלאכה המחשמלת, רק אל תשכחו בתום העבודה להשאיר שובל ארוך של חשמל באוויר שיזכיר לכולם שהייתם כאן.

שתפו את המאמר הזה לחברים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

עוד מאמרים בנושאי חשמל