המעבר לשימוש באנרגיה ירוקה

העבודות מבוצעות ע״י שאלתיאל - החשמלאי שלכם לכל תקלה.

העתיד שלנו הוא בעצם סוג של חזרה לאחור, חזרה לשימוש באנרגיית השמש רק שעם הטכנולוגיה הקיימת היום, אפשר לעשות זאת בצורה יעילה יותר ומועילה יותר. שימוש במערכות סולאריות זו הדרך החדשה להפיק אנרגיה ירוקה – היא נקייה יותר, בריאה יותר ואינה מזהמת את הסביבה. השימוש באנרגיית השמש היא לא דבר חדש, אך הטכנולוגיה המתקדמת הישתדרגה בצורה משמעותית לאורך השנים.

השימוש באנרגיית השמש בצורה נכונה ובטוחה יעזור לנו לשמור על כדור הארץ לעוד המון שנים.

מהי אנרגיה סולארית ופאנלים סולאריים?

המעבר למערכות סולאריות כולל התקנה של פאנלים סולאריים על גג הבית ובעצם מאפשר לנו להמיר את החשמל המותקן על הקירות החיצוניים של הבית או על הגג. פאנלים אלו מחוברים לממיר אשר מחובר לרשת החשמל דרך לוח החשמל הביתי שלנו. פאנלים אלו מפיקים חשמל בצורת אנרגיה ירוקה אשר ניתן לשימוש על המבנה עליו הם מותקנים.

אם נמיר את זה רגע למספרים – כל שלושה פאנלים המותקנים על גג (בשטח של כ-10 מ"ר) מייצרים עברנו חשמל בשווי של כ-900 ₪ לשנה. חשוב להבין שחיבור הבית לרשת החשמל לא ישתנה והצרכן יזוכה בחשבון החשמל על החשמל שייצור באמצעות הפאנלים הסולריים בשיטה של מונה נטו.

מערכות אלו מאפשרות לנו לחסוך בעלויות החשמל, להרוויח תשואה רבה יותר על ידי ייצור חשמל באופן עצמי באמצעות אנרגיית השמש ולהשפיע על הסביבה באופן ירוק ונקי יותר.

על תהליך המעבר לאנרגיה ירוקה

לפני שמבצעים את תהליך המעבר לאנרגיה סולארית יש לבדוק התכנות ראשונית ובדיקת כדאיות. בנוסף, צריך לבצע מספר פגישות נוספות בהם מדובר על תוכנית חשמלית והצבת פאנלים במודל עסקי יותר.

התהליך צריך להיות מלווה בתהליך רישום והגשה בחברת החשמל והמשרד לאיכות הסביבה ורק לאחר קבלת האישורים וההיתרים ניתן יהיה לבצע את המעבר.

חוסכים לכם זיהום וכסף

המחשבה על איכות הסביבה היא חלק מאתנו בשנים האחרונות. הדור החדש תמיד חושב בצורה ירוקה יותר בכל ההיבטים – מעבר למכוניות חשמליות או היברידיות, יותר למחזר – מבזבזים פחות וחוסכים יותר.

אם גם אתם רוצים לקחת במהפכה הירוקה אתם בהחלט צריכים לחשוב על המעבר לאנרגיה ירוקה גם בבית שלכם. במיוחד באזור המזרח התיכון, השמש היא משאב חם המאפשר לנו ליהנות מהאפשרות למעבר לאנרגיה הירוקה בעיקר בגלל האקלים המדברי לרוב שיש באזורינו.

התקנת מערכות סולריות הן חסכון גדול באנרגיה בשיתוף המדינה. המדינה מעודדת לאורך השנים את המעבר לאנרגיה סולרית ומאפשר להנות מהטבות לאלו שמבצעים את המעבר.

שתפו את המאמר הזה לחברים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

עוד מאמרים בנושאי חשמל