בחירת קבלן שיפוץ בתל אביב

העבודות מבוצעות ע״י שאלתיאל - החשמלאי שלכם לכל תקלה.

בין אם אתה צריך בית חדש או רק רוצה לשפר את המראה של הבית הנוכחי שלך, יש הרבה דברים לשקול בעת בחירת קבלן שיפוץ בתל אביב. חשוב למצוא איש מקצוע שיכול לנהל את הפרויקט כולו, מתכנון ועד השלמה. יש מספר סוגים של קבלנים בתל אביב, כולל קבלנים, בנאים ומעצבים ואדריכלים.

טולבוקס

טולבוקס הוא בחירה מצוינת אם אתה מחפש קבלן לשפץ את הבית שלך בתל אביב. יש להם ניסיון רב בעבודה על מגוון רחב של פרויקטים, החל בהתפתחויות מגורים חדשות וכלה בפרויקטים מסחריים גדולים. הם עבדו על פרויקטים בכל רחבי ישראל, מעכו עד אילת. חלק מהפרויקטים שלהם רשומים במרשם הקבלנים ומדורגים ”ללא הגבלה”.

טולבוקס ידוע בגישה האישית שלו ללקוחותיו והוא שם מוכר בתעשיית הבנייה הישראלית. החברה נוסדה על ידי אפרים הניג, והיא פועלת למעלה מ-30 שנה. מייסדה הוא בעל תואר רב-קבלן מאגודת הבונים בישראל. זהו הפרס הגבוה ביותר שניתן לקבלנים בענף הנדל "ן הישראלי. שי הניג, המנכ "ל של אפגד ממשיך במסורת המשפחתית של אביו על ידי מתן רמה גבוהה של איכות ושירות.

תיק ההשקעות של החברה כולל פרויקטים בולטים רבים בתל אביב. לדוגמה, פרויקט Kidmat Zahala בשכונת נווה שרת בתל אביב כולל 324 יחידות דירות יוקרה וארבעה בנייני בוטיק, שהם מיזם משותף של חברת אפרידר. מגדלי אפגד, ניו אקקו, מציעים גם דירות בנות ארבעה וחמישה חדרים, כמו גם שטחים ציבוריים יוקרתיים. ”בריזה אשקלון” הוא פרויקט נוסף בן 24 קומות, הכולל בתי פנתוז ודירות יוקרה.

טולבוקס מעורב במגוון פרויקטי בנייה בנוסף לשיפוצים. הם סייעו בפיתוח התוכנית החדשה של העיר וסיפקו ייעוץ במקרים רבים ותוכניות להתחדשות עירונית.

ילמזלר

ילמזלר הוא קבלן תושב תל אביב המתמחה בבנייה למגורים ומסחריות. הוא עבד על פרויקטים עבור איקאה, בית החולים האוניברסיטאי הדסה והמרכז הרפואי איכילוב. מומחיותו כוללת את תכנון השלדים המבניים לשבעה מגדלים בפיתוח פארק צמרה בתל אביב.

ילמזלר היא חברה ישראלית הפועלת מאז 2003. Yilmazlar Insaat היא החברה הטורקית שבבעלותה החברה. עדנאן ילמז ואחמט ילמז הם הבעלים של חברת הבת. החברה הגיעה לישראל בשנות ה-90 של המאה ה-20 כתוצאה מהזדמנות שהציג ישראלי יליד טורקיה, גיוס חזן. לאחר שהבאת למעלה מ-800 עובדים תורכיים לישראל, גדל יילמזלר בשנת 2012 להעסיק למעלה מ-1,200 עובדים.

ילמזלר השלים פרויקטים בשווי 667 מיליון דולר בעשר השנים האחרונות. הפרויקטים שלה בישראל כוללים את מגדלי אלון, המתוכננים לעלות ל-40 קומות בתוך שבועות ספורים. ילמזלר מעורב גם בכמעט חצי ממרכז העסקים החדש של העיר.

ההצלחה של ילמזלר היא תוצאה של עבודה קשה וחדשנות. החברה שלו הצליחה להסתגל לתנאים המקומיים. במקום לשכור קבלני משנה, רוב העבודה נעשית עכשיו בתוך הבית. בשנת 2007 הצטרפו בונים מאסטר מולדובה לאתר הבנייה והחליפו עובדים רומנים. החברה יישמה בהצלחה תוכנית קיזוז מוצלחת עם טורקיה, שהביאה עובדים מטורקיה לישראל.

בנק ישראל תומך ברעיון להביא קבלנים זרים לישראל כדי להתחרות בפרויקטי בנייה. זה נעשה כדי לצמצם את זמני הבנייה ולאפשר לחברות בינלאומיות להתחרות נגד חברות מקומיות. חברות בנייה זרות יכולות להביא עד 1,000 עובדים לעבוד על פרויקטים של עבודות רטובות. חברות אלה יורשו לעבוד בישראל כקבלני משנה, או באמצעות מיזמים משותפים. זה יבטיח עבודות בנייה באיכות גבוהה.

אגודת הבונים הישראלית

חברת הבנייה ”ישראל” היא הבחירה הטובה ביותר לקבלן לשפץ את ביתך בתל אביב. לחברה ניסיון נרחב בפרויקטים הנדסיים בקנה מידה גדול. היא השלימה יותר מ-200 פרויקטים, החל מתרכובות מגורים וקניונים ועד לנכסים תעשייתיים ומלונות. יש לו ניסיון נרחב בבניינים ציבוריים. למעשה, חברות גדולות רבות בישראל שכרו את שירותיו של ישראל לבניית בניינים. אלה כוללים את הריבוע הכחול ואת רשת מלונות פרימה, וכן את חברת פאלאס מודין (Palace Moderin), חברת אינטל וקורפוס ההנדסה הצבאי האמריקאי.

לפני שאתה שוכר קבלן לשיפוץ ביתך בתל-אביב, חשוב להכין רשימה של כל הצרכים והתקציב שלך. זה יעזור לך לאמוד את העלויות של שיפוץ ולהבטיח שאתה מקבל את האיכות שאתה מחפש. הכן רשימה של סדר העדיפויות שלך ורשימה של תכונות חייבות.

אם אתם מחפשים קבלן שיפוצים בתל אביב, זה רעיון טוב לחפש מישהו שהוא חבר באגודת הבונים הישראלית. ארגון זה מייצג חברות בנייה ותשתיות ברחבי ישראל. בשנים האחרונות נקטה העמותה עמדה פרואקטיבית יותר והפכה לשותפה בולטת ברוב הדיונים על בנייה ותכנון עתידיים.

צ 'אמוב ובניו היא אפשרות טובה נוספת. החברה הזו פעילה בענף הבנייה כבר יותר מ-30 שנה. החברה מבצעת שיפוצים כמו גם פרויקט "Vacate and Build' וחיזוק רעידות אדמה. תוכניות אלו נועדו להגדיל את ערכי הנכס. Hachamov & Sons ידועה באווירה המשפחתית שלה ובשירותים באיכות גבוהה.

בישראל אסור לערב קבלנים לא רשומים בכל פרויקט שיפוץ. רשם הקבלנים מפקח על פעילות הבנייה ועלול להשעות או לשלול רישיונות של קבלנים שאינם רשומים.

בריזה אשקלון

דירות בריזה ממוקמות באזור הבלעדי ביותר באשקלון. הם רק צעדים מחוף דלילה, המרינה, וטיילת יפהפייה לאורך חוף הים. בקרבת מקום נמצא קניון מרינה, שיש בו מגוון בתי קפה, מסעדות ואפילו קולנוע. הבניין עצמו ידידותי לסביבה, עם עיצוב ידידותי לסביבה ויעילות אנרגטית גבוהה. בנוסף, מתוכנן בקפדנות נגישות מרבית לים ופעילויות פנאי פופולריות.

החברה הייתה מעורבת במגוון פרויקטים יוקרתיים באזור. חלק מהפרויקטים שהם השלימו כוללים את פרויקט Kidmat Zahala בשכונת נווה שרת בתל אביב, הכולל 324 יחידות דיור בתוך שני מגדלי יוקרה וארבעה בנייני בוטיק. אקוורל (Aquarelle), אילת, הוא פרויקט חשוב נוסף המציג פנטהאוזים מפוארים עם מתקנים באיכות גבוהה.

אם עדיין לא החלטתם על פרויקט שיפוץ, תוכלו גם להתייעץ עם קבלני שיפוץ בתל אביב כדי לעצב את ביתכם החדש. הקבלנים האלה יכולים לעזור לך עם כל ההיבטים של התהליך, מתכנון ועד בנייה וניהול פרויקטים. קבלן שיפוצים יכול לעזור לך להגדיל את ערך הבית שלך. החברה יכולה גם לעזור לך לבחור קבלן שנכון לפרויקט שיפוץ הבית שלך.

קבוצת הבנייה הישראלית היא שחקן ממוסד בענף הבנייה הישראלי, המשתמש בשיטות בנייה מתקדמות ובחומרים איכותיים. הם מציעים שירות אישי ללקוחות שלהם, מה שמביא לעסקים חוזרים. הפרויקטים של החברה הם חדשניים, יעילים, ולמקסם את החלל. בנוסף, זה ISO-9001-2015-certified.

בניית בנייני דירות יוקרתיים ומסחריים בתל אביב

דירות יוקרה פופולריות יותר ויותר בשוק הנדל "ן בתל אביב. מתחמים אלה מציעים מגוון של תיקונים כולל חדר כושר, ספא, חניה תת קרקעית ובריכה. בנוסף, למבנים אלה יש נוף מדהים על העיר והים.

מאייר-און-רוטשילד הוא מגדל יוקרה עם 37 קומות של דירות יוקרה. הפנטהאוז בפנטהאוז של המגדל יימכר תמורת 50 מיליון דולר. זה כולל בריכה פרטית וג 'קוזי בחדר השינה הראשי. מגדל מאייר יהיה הגבוה ביותר בעיר הישראלית.

סיטי בוי וקבוצת יובלים שותפות בפיתוח מתחם ג 'ולי החדש. בבניין יהיו תשע קומות של דירות יוקרה עם שני חדרי שינה כל אחת. בכל קומה יהיו 40 מטרים רבועים של מחסה משותף, שישמש לאחסון כביסה, מקומות עבודה וחדרי מוזיקה.

שדרות רוטשילד הן המיקום העיקרי למגורים ולמקומות גבוהים מסחריים. השדרה דומה לשדרה החמישית בניו יורק או לשאנז אליזה שבפריז. דייריו מהשורה הראשונה כוללים את מטה הבנק העליון, המסעדות הטובות ביותר, וכמה מהדירות היוקרתיות ביותר. זה המקום הכי טוב לגור בו בתל אביב.

ירושלים רואה עלייה בבניית מגדלי מגורים. מגדלי מגורים גבוהים עד 50 מטרים מותרים על ידי המערכת המשפטית של העיר. זה הוביל לבום בבניית מגדל דירות יוקרה במשך שנים רבות. במשך עשרות שנים, העיר לא ראתה הרבה בנייה חדשה למגורים, וביקוש עצור גרם למחירים להרקיע שחקים. בירושלים ובתל אביב, דירות יוקרה מתומחרות כיום בממוצע 40,000-43,000 דולר למ "ר.

המגדל נבנה באזור בעל צפיפות נמוכה, מה שאומר שהוא היה יקר. למרות הצפיפות הנמוכה של העיר, לא היה צפוי כי תהיה ירידה. התוצאה הייתה שיעור פנוי גבוה והפסד הכנסות. חשוב לזכור כי העושר שנוצר על ידי המגדל יכול היה לשמש לפרויקטים טכנולוגיים וחברתיים כמו גם ליצירת תעשיות ייצור שמקיימות את עצמן.

שתפו את המאמר הזה לחברים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

עוד מאמרים בנושאי חשמל

לוחות סולרים

פתרונות אנרגיה ירוקה

חשמל הוא משאב חיוני מאוד. למעשה אי אפשר לדמיין כלל את החיים המודרניים בלי חשמל. מצד שני, ייצור חשמל על בסיס דלקי מאובנים – כלומר

קרא עוד »